Zaczyna się sezon letni, a wraz z nim dużo osób zwiększa intensywność aktywności fizycznej. Słoneczna pogoda i wysokie temperatury na dworze sprzyjają zarówno pieszym, jak i rowerowym wycieczkom, nie tylko ze względu na pragnienie uzyskania szczupłej sylwetki, czy lepszej kondycji, ale także ze względów zdrowotnych, czy chęci przeżycia przygody na łonie natury. Oczywiście z odpowiednim sprzętem możliwe jest pokonywanie wszystkich, nawet najtrudniejszych tras- ścieżki rowerowe i jezdnia często nie wystarczają, aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Warto zatem zainwestować w dobrej jakości rower górski, który jest dostępny w wielu przedsiębiorstwach w naprawdę atrakcyjnej ofercie cenowej.

Jaki rower górski do 4000 zł kupić

To pytanie często nurtuje osoby, pragnące zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt sportowy, jakim jest niewątpliwie rower górski. Producenci nieustannie zalewają rynek przeróżnymi ofertami, ale nie każde z nich są godne zwrócenia większej uwagi. Dlatego też przedstawiamy Państwu trzy propozycje, które zostały ocenione na plus w rankingu na najlepszy rower.

Pierwszą z tych pozycji jest rower górski Kross Hexagon X2 Disc Czarny Limonkowy 2016. Kross Hexagon X2 Disc Czarny Limonkowy 2016To rekreacyjny rower górski, który został zbudowany na bazie bardzo popularnego na rynku Hexagon X2. Został on dodatkowo wyposażony w hamulce tarczowe Shimano BR-M375 charakteryzujące się dużo większą siłą hamowania oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne niż klasyczne hamulce V-Brake. Rekreacyjna geometria i konstrukcja tego sprzętu sprawia, że jest to rower uniwersalny- nadaje się zarówno do jazdy do miejsca pracy, zwykłej przejażdżki po mieście albo wycieczki po dzikich ustępach. Posiada on koła 26 cali oraz 21 biegów, co umożliwia komfortową, stabilną jazdę po każdym rodzaju nawierzchni. Jest wyposażony w pełny napęd Shimano i Amortyzowany widelec SR Suntour. Dodatkowo waży zaledwie 14 kg, toteż nie jest trudny w przeniesieniu z miejsca na miejsce. Dobry stosunek ceny (1168 zł) do jakości skłania niejako do zakupu tego sprzętu.

Drugą propozycją jest rower górski Kross Lea F1 Biały Czarny Niebieski 2016. Kross Lea F1 Biały Czarny Niebieski 2016Jest to odświeżona wersja roweru Kross Lea F1- tym razem w wersji mocno kobiecej. Model ten jest dopasowany nie tylko stylistyką, ale również geometrią do przedstawicielek płci pięknej lubiących jazdę na rowerze nie tylko po utwardzanych, asfaltowych drogach czy chodnikach. Wygodna konstrukcja ramy pozwala na przyjęcie wyprostowanej pozycji za kierownicą, zaś niski przeskok ułatwia szybkie wsiadanie i zsiadanie z roweru. Oparty o podzespoły Shimano i wyposażony w 21 biegów umożliwia przeżycie fantastycznych przygód w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Waży około 15 kg, ale jest całkowicie dostosowany do prostego przenoszenia z miejsca na miejsce. Ma tanie w eksploatacji i proste w użyciu hamulce typu V-Brake, co jest gwarantem całkowitego poczucia bezpieczeństwa na drodze. Jest dostępny w sprzedaży w naprawdę przystępnej cenie- kosztuje zaledwie 932 zł.

Ostatnią propozycją, która powinna zachwycić każdego amatora mocnych wrażeń, jest rower górski Kross Evado 6.0 Czarny Szary 2016. Kross Evado 6.0 Czarny Szary 2016Charakteryzuje się on niezwykle lekką wagą (14 kg), amortyzatorem o płynnym skoku, komfortową geometrią, a także odpornymi na każdy rodzaj nawierzchni oponami 26 cali. Wyposażony w napęd Shimano oraz 27 biegów pozwala na naprawdę ekstremalną jazdę ,,bez trzymanki”. Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano BR-M447 i lekkie komponenty KROSS Active są gwarantem dobrej jakości tego sprzętu oraz niezawodności przez długie lata jego użytkowania. Cena również zachęca do skorzystania z tak atrakcyjnej oferty- jest on dostępny w sprzedaży już od 2799 zł.

Ofert jest o wiele więcej, ale to właśnie te trzy zasługują na największą uwagę- dzięki nim przeżyjecie Państwo wspaniały rajd nie tylko po upragnioną, szczupłą sylwetkę, ale także po niesamowite i niezapomniane wrażenia, które raz na zawsze zostaną zapisane śladami opon tych wspaniałych rowerów górskich. Zapraszamy do skorzystania z oferty!